Instagram Çekilişle Takipçi Satın Al İşlemi Nedir?

Instagram’da doğal yollar ile artış sağlamak isteyen müşterilerimiz için en iyi seçenekler arasında çekilişle takipçi satın alma işlemi gelmektedir. Tamamen Instagram üzerindeki yüksek takipçili sayfalardan sağlanan işlemler sayesinde güvenilir ve kaliteli bir şekilde yükseliş sağlayabilirsiniz. Yapay bir işlem sağlanmaması nedeniyle de hesabınıza herhangi bir zararı olmamakta, aksine fayda sağlamaktadır. Çekilişle takipçi satın alma işlemi kısaca bahsetmek gerekirse Paket7 bünyesinde yer alan yüksek takipçili ve kaliteli sayfalardan yapılan çekilişler ile hesabınıza takipçileriniz yönlendirilmesi, bu sayede Türk takipçilere ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir. Sizler de bu hizmeti tercih ederek hesabınızı Türk takipçiler ile yükseltebilir, etkileşimini arttırabilirsiniz.

Instagram Çekiliş Takipçi İşlemi Nasıl Sağlanır?

Instagram çekiliş takipçi kazanma işlemi oldukça kolay ve basit bir işlemdir. Paketi satın almanız ve arkanıza yaslanıp Paket7 ekibi tarafından yapılan işlemleri takip etmeniz yeterlidir. Instagram çekiliş ile takipçi işlemlerinden kısaca bahsetmek gerekirse; Tarafımıza ulaşan siparişimiz ekibimiz tarafından kontrol edilir, hesabınızın gizli olması ya da kullanıcı adında hata olması durumunda tarafınızla iletişime geçilir. Herhangi bir sorun olmaması halinde ilk olarak hesabınız için tarafımıza ait en uygun hesap belirlenir ve çekiliş sırasına alınır. Çekiliş sırasına alınan hesaplar genellikle 12-24 saate çekilişe dahil edilir ve takipçiler gelmeye başlar. 1000 takipçi ve altı paketler için genellikle tek çekilişte işleminiz tamamlanmaktadır ortalama süre 24-48 saattir. 1000 ve üstü paketlerde ise paket altında yazan sürelerde işlemler tamamlanmaktadır. Bütün paketlerin başlama süresi ortalama 12-24 saattir.

Çekilişle Takipçi Satın Al İşlemi Güvenli Midir?

Müşterilerimiz tarafından merak edilen konulardan birisi de çekilişle takipçi satın alma işleminin güvenilir olup olmadığıdır. Paket7 sitesinde yer alan paketlerin hiçbirinde yapay ya da hesabınıza zarar verecek işlemler yapılmamaktadır. Ayrıca çekiliş paketlerinde yüksek takipçili hesaplardan yapılan etiketleme ya da sizi takip etme işlemi tamamen doğal, bir nevi reklam işlemi olarak görülmektedir. Bu sebeple hesabınıza organiklik açısından herhangi bir olumsuz sonuç vermemekle birlikte, hem etkileşimin artmasında hem de hesabınızın önde çıkmasında etkili olur. Ayrıca çekiliş yerine daha hızlı sonuçlanan instagram türk takipçi satın al işlemini de tercih edebilirsiniz.

Çekilişle Takipçi Paketi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çekiliş ile takipçi kazanma işleminde dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bu detaylar hem siparişinizin hızlı tamamlanmasında hem de herhangi bir problem yaşanmaması için önemlidir. Aşağıdaki maddelere dikkat ederek siz de çekilişle takipçi paketi satın alabilirsiniz; Paket7 sitesinde başta çekilişle takipçi paketi olmak üzere instagram takipçi satın al ve diğer tüm işlemlerde müşteri notuna yazacağınız Instagram kullanıcı adınızın mutlaka doğru olması gerekmektedir. Girmiş olduğunuz Instagram hesabının gizli olmaması önemlidir. Paket7 olarak gizli hesaplara işlem yapmamaktayız. İşlemler başladıktan sonra çekiliş hesaplarımızın takipten çıkartılmaması, engellenmemesi önemlidir. Ayrıca işlem başladıktan sonra hesabı gizlemeniz halinde işleminiz iptal olacaktır. Bu konuya mutlaka dikkat edilmelidir. Instagram kurallarını ihlal eden hesaplar için çekiliş işlemi sağlamamaktayız. Hesabınızın bu kriterlere uymadığına dikkat etmeniz yeterlidir. Tüm bu aşamalara dikkat etmeniz halinde yapmanız gereken tek şey hesabınızın yükselişini takip etmek olacaktır. ÖNEMLİ NOT: Çekiliş takipçi yüksek takipçili hesaplardan çekiliş düzenlenir, hesabınız etiketlenir ya da sizi takip eder. Kullanıcılar bu şekilde gelir. Bot vs olmaz, ancak çekiliş için gelenler, çekiliş için hesap açanlar, çok kişiyi takip edenler, paylaşımı – takipçisi olmayanlar olur. Bu durum binlerce kişi arasından çekiliş düzenlenmesi nedeniyle normaldir. Bu detay bilinerek alım yapılmalıdır.

Çekilişle Takipçi İşlemi Gerçek Kullanıcılardan Mı Oluşmaktadır?

Çekilişle takipçi işleminde hesabınız reklam mantığıyla yani yüksek takipçili hesapların sizi takip etmesi ya da gönderide etiketlemesi ile sağlanmaktadır. Herhangi bir sistem üzerinden ya da bot takipçi vs atılmamaktadır. Kullanıcılar tamamen kendi isteğiyle hesabınıza giriş yapmakta ve takip etmektedir. Bu sebeple kullanıcıların bot ya da yapay takipçi olması mümkün değildir. Tamamen hesabını kullanan ve çekilişe katılan kullanıcılardır. Ancak bu kullanıcılar arasında çekilişte şansını arttırmak için gelenler de olabilmektedir. Bunlar da yine gerçek kullanıcı olmakla birlikte sadece hesabını bu şekilde kullanmayı tercih etmektedir.

Çekilişle Takipçi Düşer Mi? Telafi Mevcut Mu?

Sağlanan bu işlemler sonrası hesabınıza tamamen organik kullanıcılar gelmektedir, bu sebeple de aralarında hesabınıza ilgi duymayanlar ve takipten çıkanlar olacaktır. Ancak Türk takipçide genelde aşırı düşme ya da silinme gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Bir miktar takipten çıkanlar olmakta ve kalanlar kalıcı takipçiniz olmaktadır. Ayrıca hesabınıza ilginin az olması ve %40 %50 takipten çıkma olması gibi durumlarda da 1 kez telafiniz mevcuttur. Paket7 olarak her türlü problem ve sorunlarınızda anında destek olmaktayız.

Instagram Hesabı için Tavsiye Edilen Minimum Takipçi Miktarı Nedir?

Instagram hesabınız için alacağınız takipçi miktarı başta sizin bütçeniz ve isteğinize bağlı olarak şekillendirilmekte olup, müşterilerimiz için minimum aşması gereken takipçi barajı 10.000 olarak önerilmektedir. Bunun sebebi ise hesabınız 10 bin takipçiye kadar 1000 ya da 9000 takipçide aynı sayı izlenimi verirken, 10.000 aştığınızda takipçileriniz hesabınızı 10B olarak görüntüleyecektir. Bu da psikolojik olarak hesabınızın daha güvenilir ve kaliteli görünmesine sebep olmaktadır. Bu durum 10B, 100B, 500B ve 1M olarak ilerlemektedir. 1M ise 1.000.000 takipçi anlamına gelmektedir.