Instagram Yorum Servisi Nedir?

Instagram Yorum hizmeti, Instagram’daki paylaşımlarınıza oldukça uygun fiyatlarla garantili ve kaliteli yorum almanızı sağlar. Instagram’da paylaşımlarınızın aldığı yorum sayısı arttıkça paylaşımlarınız keşfette yer alarak popüler listelerde kendine yer bulacaktır.

Instagram yorum, Instagram uygulama bünyesinde bulunan gerçek kullanıcıların davranışlarını büyük ölçüde etkileyen, gönderilerinizin referansı olarak tanımlanabilir. Video veya fotoğraflarınızın altına yapılan bu olumlu yorumları gören gerçek kullanıcılar hesabınızda aktif hale gelecek ve hesabınızın ön plana çıkmasına katkı sağlayacaktır. 

Instagram Yorum Neden Satın Alınmalı?

Instagram yorum arttırma işlemini hesabınıza yaparak bir sürü kazanım elde edebilirsiniz. Instagram yorum satın al hizmetimizi kullanarak elde edeceğiniz avantajları sizin için listeledik.

 • Instagram Yorum en başta hesabınızın daha güçlü ve popüler görünmesini sağlayarak potansiyel takipçilerinizin hesabınızı takip etmesine yardımcı olur.
 • Instagram kullanıcıları gönderilerin altındaki yorumlara vakit ayırmaktadır. Gönderi yorumlarınızı okuyan kullanıcılar profilinizi ziyaret edebilir.
 • İşletme hesabına sahipseniz ürün ve hizmetlerinizin altındaki yorumlar güven sağlayabilir.
 • Gönderilerinizdeki yorum sayısı kullanıcıların dikkatini çekebilir. Bu şekilde paylaşımlarınıza ilgi toplayabilirsiniz.
 • Instagram yorumlarınızın artmasıyla birlikte gönderilerinizin keşfette çıkma olasılığı da artacaktır.

paket7.com.tr, Instagram’daki fotoğraf ve gönderilerine gerçek takipçilerden yorum almak isteyen kullanıcılar için en avantajlı çözümleri kullanıcılarına sunmaktadır. Instagram yorum arttırma hizmetini kullanıcılarına hızla ve güvenle sunan, 6 ay garanti hizmeti veren Türkiye’nin en büyük sosyal medya satış sitesiyiz. 

Instagram Organik ve Gerçek Yorum Hizmeti ile Bir Adım Önde Olun

paket7.com.tr müşterilerine Instagram yorum hizmetini 4 opsiyonda sunmaktadır. Instagram Türk Gerçek yorum, Türk bot yorum, Yabancı gerçek yorum ve yabancı bot yorum olmak üzere sitemizde 4 seçenek mevcuttur.

 1. Türk Gerçek: Aktif ve Türk gerçek Instagram kullanıcılarından oluşmaktadır. Profilinizde organik görünmesi açısından önemli bir servistir.
 2. Türk Bot: Bot ve Türk kullanıcılardan oluşurlar. Bot oldukları için etkileşim kuramazlar. Azalma riski bulunmamaktadır. Maliyeti daha düşüktür.
 3. Yabancı Gerçek: Uluslararası bir kitleye sahipseniz yabancı ve aktif kullanıcılardan oluşan bu seçeneği tercih edebilirsiniz.
 4. Yabancı Bot: Yabancı ve bot kullanıcılardan oluşur. Maliyeti en düşük yorum hizmetidir. Kalıcıdırlar, azalma riski yoktur.

Yorumları kullanırken isterseniz hazır taslaklardan yardım alabilirsiniz. İsterseniz kendi yorumlarınızı da kendiniz ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Instagram’da fotoğraf yorum almak istediğiniz zaman karşınıza 2 seçenek çıkacaktır. Bunlardan bir tanesi oto yorum olarak bilinen yorum çeşididir. Diğeri ise tek fotoğraf için yorum alma seçeneğidir. Yani dilerseniz eklediğiniz her fotoğrafa yorum alabilir dilerseniz de sadece tek bir fotoğrafınıza yorum alabilirsiniz. Seçtiğiniz duruma göre fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Hangi ürünü tercih ettiğiniz fark etmeksizin tüm ürünlerimiz düşüşe karşı 6 ay garantilidir. Yeni Instagram paylaşım satın al servisimize de göz atabilirsiniz!

Instagram Yorum Nasıl Satın Alınır?

Instagram hesabınıza yorum satın almak için birkaç basit işlemi tamamlamanız gerekmektedir. Instagram yorum satın al hizmetini satın almak için öncelikle;

 • Instagram yorum opsiyonlarımızdan (Türk gerçek, Türk bot, Yabancı gerçek, yabancı bot) bir tanesini seçmeniz gerekmektedir.
 • Daha sonra “Fotoğraf Linki” alanına gönderi linkinizi yapıştırın.
 • Bir sonraki adımda satın almak istediğiniz yorum sayısını giriniz.
 • Bu işlemleri tamamladıktan sonra Hemen Al butonuna tıklayıp satın alma sayfasına gidebilirsiniz.
 • Güvenilir ödeme yöntemlerinden birini seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

paket7.com.tr olarak satın alma bilgilerinizi çalışanlarımız dahil kesinlikle kimseyle paylaşmıyoruz. Tüm hizmet satışlarımızda gizlilik politikamızı uyguluyoruz. Ödemeleriniz SSL Güvenli ödeme korumasıyla yapılarak bilgilerinize şirket çalışanlarımız dahil kimse erişememektedir.

Bazı Instagram yorum alma uygulamaları, kullanıcılardan Instagram şifresi isteyebilmektedir. Ancak paket7.com.tr sizden kesinlikle şifre ve başka bir kişisel bilgi talep etmemektedir. Ayrıca sitemiz üzerinden Instagram beğeni satın al ve Instagram takipçi satın al hizmetini kullanarak hesabınızı büyütebilirsiniz.

Instagram Yorum Satın Almanın Kişisel Hesabıma Olan Katkısı Nedir?

paket7.com.tr üzerinden Instagram kişisel hesabınızda paylaştığınız bir gönderi için yorum satın aldığınızda, yorumlar hesabınıza çok kısa süre içerisinde tanımlanır. Hesabınıza tanımlanacak olan bu yorumların hangi profillerden geleceğini, yani Türk gerçek yorumlar, Türk bot yorumlar, yabancı gerçek yorumlar ve yabancı bot yorumlar arasından tercihinizi yaparak, yorum yapacak olan profilleri belirleyebilirsiniz.

İster gerçek ister bot yorum satın alın her ikisinde de gönderinize tanımlanacak olan yorumlar son derece doğal görünerek hesabınızda organik bir yükselmeye sebep olacaktır. Artık hizmetlerimiz sayesinde doğal yollardan hesabınızı beğendirme zahmetleriyle uğraşmadan etkileşiminizi sürekli hale getirebileceksiniz. 

Kişisel hesabınız için Instagram yorum satın al hizmetimizden faydalanmak, hesabınızın popülaritesini arttırarak, profilinizi öne çıkarır. Bu da kolayca etkileşiminizin artmasını ve popülaritenizin yükselmesini sağlar. 

Instagram Yorum Satın Almanın İşletme Hesabıma Olan Katkısı Nedir?

Bir işletme hesabına sahipsiniz, satışlarınızı arttırmak ve etkileşim oranınızı yükseltmek için hizmetimizi satın alabilirsiniz.

Instagram yorum satın al hizmetinden faydalanarak gönderileriniz üzerinde ilgi oluşturabilirsiniz. Gönderilerinize gelen yorumlar işletmeniz ile ilgili olumlu bir hava yaratarak güven algısı oluşturmaktadır.

Sitemiz üzerinden Instagram servislerimizi kullanarak hesabınızı geliştirmek bir tık uzağınızda. Büyüyen Instagram pazar payında sizde yerinizi almayı unutmayın!

 

 

 • Yorumlarınızın artması etkileşiminizi arttıracağından dolayı, öne çıkanlarda ve önerilerde de profilinizi diğer kullanıcıların karşısına çıkaracaktır. Bu da takipçilerinizin artması ve hesabınızın sürekli olarak etkileşim halinde olması için son derece önemlidir.
 • Satış yapan butik hesapları için Instagram’da olumlu yorumlar önemli bir satış katkısı sunmaktadır.